Portrét muže s nádobou
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 30,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 45,5 x 43
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.05.2023 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč