184. Chalupa
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 80 cm
Konec dražby: 05.01.2022 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč