184. Konvolut 2 děl - Japonské motivy
signováno japonskými znaky vlevo dole, malba na dýze, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 15,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 44,5 x 28
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč