184. Mladý houslista
Rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na dřevě
Šířka: 28 cm, výška: 54 cm, rámování: 64 x 37 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč