184. Tetřívek - J. Bílek
dirka v plátně, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 41 x 54 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč