185. Les

signováno vpravo dole, zaskleno a zarámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 48 cm, rámování: 57,5 x 43,5

Konec dražby: 22.05.2023 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč