185. Louka v krajině
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 19 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč