185. Panna Maria z Czenstochowé
nerámováno, Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: olej na plátně, datace: 1. pol. 19. stol.
Šířka: 46,5 cm, výška: 62 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 04.11.2020 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč