185. Podmalba pod sklem
zaskleno, zarámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: Sklo
Šířka: 48,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 43,5 x 59
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč