Stromy
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kresba
Šířka: 36 cm, výška: 53 cm, rámování: 76 x 56
Konec dražby: 15.05.2023 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč