V březovém háji
nečitelně signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 28 cm, výška: 43 cm, rámování: 60 x 44,5 cm
Konec dražby: 16.05.2023 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč