186. Dáma na obzoru
Nečitelně signováno vpravo dole, číslováno 57/108, paspartování mírně poškozeno
Technika: suchá jehla
Šířka: 7,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 26 x 22 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.02.2023 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč