187. Cesta s mraky
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 12 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč