Cesta z lesa

Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 29 x 36 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč