Mlýn v krajině
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 60 cm, rámování: pošk. 80 x 96 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč