187. Moře
signatura vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 34,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 35,5 x 44
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč