187. Plachetnice
Plátno mírně zvlněné, zaskleno, rám poškozený.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 15:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč