Vlak
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 104 cm, výška: 59 cm, rámování: 70 x 115 cm
Konec dražby: 13.09.2023 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč