188. Krajina s vodní plochou
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 59 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč