188. Lodě na řece
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 49 cm, rámování: mírně pošk. 61 x 113 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč