188. What did your cow fetch?
paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 25,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 38,5 x 43
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč