189. Akt ženy
Signováno nečitelně vpravo dole, malba poškozena, zasklena.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 38 cm, rámování: 48 x 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 15:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč