189. Koupající se
nesignováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč