189. Nocturno
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 13,5 cm, výška: 12 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč