Pár papoušků
autorský popis na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 86 cm, rámování: 95 x 79
Konec dražby: 09.04.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč