19. Pobřeží s plachetnicemi
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 42 cm, rámování: 58 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč