19. Portrét v šerosvitu

signatura nenalezena. Rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 62,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 05.09.2022 20:27 SELČ

Zbývá: 21d 7h 35m 25s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč