19. sv. Františka Římská

religiozní malba na dřevěné desce v blondel rámu, na reversu nápis. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo.
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 45 x 35 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:10 SEČ

Zbývá: 11d 3h 44m 1s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč