Barevné pole
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1945
Šířka: 32 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 31,5 x 39,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč