190. Drožka ve městě
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 51 cm, rámování: 68 x 78 cm
Konec dražby: 13.12.2022 22:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč