190. Les
signatura v pravém dolním rohu, paspartováno, zarámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 35 x 45,5
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 12.12.2022 22:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč