190. Lesní motiv
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 87,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 90 x 62,5
Konec dražby: 15.02.2023 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč