190. Moderna I.
akryl na solitové desce, autor neurčen, nerámováno
Technika: akryl, datace: 20. století
Šířka: 126 cm, výška: 89 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 06.12.2017 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč