191. Město
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 8 cm, výška: 8 cm, rámování: 22 x 22
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč