Mlýn u cesty

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 25 x 25 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč