191. Zátiší na nočním stolku
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 36 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč