192. Finský pijan
Signováno vespod, vyrobeno ve finsku
Technika: dřevořezba, materiál: dřevo
Výška: 18,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč