192. Na lovu
paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 36 cm, výška: 23 cm, rámování: 40 x 52
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč