192. Přístav v jižní Evropě
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 74 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 05.10.2020 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč