193. Květiny ve váze

zarámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 29 cm, výška: 35 cm, rámování: 44,5 x 39
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 22:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč