193. Paříž
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 61 cm, rámování: 71 x 102 cm
Konec dražby: 08.06.2022 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč