193. Při západu slunce - L Formát
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: mírně pošk. 87 x 117 cm
Konec dražby: 16.11.2021 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč