193. Pulk 4. strzelcow konnych
Barevná litografie na kartonu polského jezdectva, C.A. Simon Á Posen
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 39,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.04.2018 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč