194. Jelen v lese
Rám poškozen.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 46 cm
Konec dražby: 04.04.2022 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč