194. Květiny ve džbánu
zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 59 cm, výška: 79 cm, rámování: 90 x 70 cm
Konec dražby: 10.10.2022 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč