Portrét dámy

Rám lehce poškozen, orámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 27 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 40 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč