195. Krajinka
nesignováno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 24 cm, rámování: 32 x 42 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč