195. Lesní cesta
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 26,5 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč