195. Moře
signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 15 cm, výška: 29 cm, rámování: 48 x 34,5 cm
Konec dražby: 06.11.2018 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč