195. Zima v krajině
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 76,5 cm, výška: 47 cm, rámování: 58 x 87
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč